Ihlová mezoterapia.

Mezoterapiu zaraďujeme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych roztokov Dermarollerom (valček s mikroihličkami). Roztoky obsahujúce zmes vitamínov, koenzýmov a aminokyselín aplikujeme do strednej vrstvy kože. Tieto látky zlepšujú stav a funkciu kože, čím je možné dosiahnuť vyhladenie stredne hlbokých vrások.

Ide o mierne bolestivý výkon,ale pri použití znecitlivejúceho krému, je výkon minimálnme bolestivý .

V čom spočíva princíp mezoterapie?

Špeciálne liečebné roztoky obsahujú vysoké koncetrácie vitamínov, aminokyselin, minerálov, koenzýmov a nukleových kyselín.

Vitamínové komplexy sú nepostrádateľné pre ľudský organizmus a hlavne pre epidermálnu vrstvu pokožky. Vitamín A je dôležitý pre činnosť keratinocytov, vitamín C pre činnosť melanocytov, ktoré sa nachádzajú v epidermálnej vrstve pokožky.

Aminokyseliny sú dôležité pre obnovu štruktúry samotnej kože a minerály v tomto komplexe udržujú vlahu po aplikácii biologického roztoku.

Koenzýmy sú životne dôležité antioxidačné látky. V organizme vstupujú do reakcie so škodlivými molekulami a tým zlepšujú stav a funkciu kože. Aplikovaním kombinácie týchto látok je možné dosiahnuť vyhladenie stredne hlbokých vrások.

Čo očakávame od  mesoterapie

  • Omladenie vzhľadu pokožky s hydratáciou a revitalizáciou
  • Odstránenie drobných vrások
  • Vyrovnávanie farebných rozdielov pleti
  • Odstraňovanie jazvičiek po akné

Cena  tvár +krk  40€